Karadeniz Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren 9 Beşiktaşlılar derneğinden mevcut Başkan Fikret Orman’a destek açıklaması geldi.

Mazisiyle, taraftarıyla, başarılarıyla ve yetiştirdiği değerleriyle ülkemizin en büyük kulübü olan Beşiktaş Jimnastik Kulübümüzün Başkanı Sayın Fikret Orman;
En zor günlerimizde kulübümüze sahip çıkarak bizleri kara günlerden şampiyonluklara, Avrupa’da başarılara taşıdınız.2012 yılında çıktığınız bu yolda tüm zorlukları aşarak bugün dünyanın sayılı kulüplerinden biri haline gelmemizi sağladınız ,dünyanın en güzel stadı olan Vodafone Park’ı bizlere kazandırdınız,peş peşe gelen şampiyonluklarla bizleri başarıdan başarıya götürdünüz.
Karadeniz bölgesinde bulunan Beşiktaş Dernekleri olarak sizlere minnettarız. Her zaman ve her ortamda olduğu gibi 16 Eylül 2018 tarihinde yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’da da sizin ve yeni oluşacak ekibinizin yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz .
Bu vesile ile aşağıda imzası bulunan Karadeniz Bölgesi Beşiktaş Dernekleri olarak Başkanımız Fikret Orman’ı desteklemek, ona çıktığı bu yolda yol arkadaşı olmak için karar almış bulunmaktayız. Tüm Beşiktaş camiasına ve kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Karadeniz Bölgesi BEŞİKTAŞ Dernekleri

-ZONGULDAK KARTALLARI BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI DERNEĞİ
-ORDU BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
-1903 GİRESUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
-SAMSUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
-SİNOP BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
-ÇORUM BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
-BOLU BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
-BEŞİKTAŞ KARADENİZ EREĞLİ DERNEĞİ
-1903 DÜZCE BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ

Bir cevap yazın