Zonguldak Kartalları Ramazan kolisi yardımı

ramazanİYİ İNSAN OLUNMADAN İYİ BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ

 Onursal Başkanımız Sayın Süleyman SEBA’ nın demesi gibi ‘’İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz’’ düşüncesiyle yola çıktığımız bu yolda Süleyman SEBA’ya, Baba HAKKI’ya ve Şeref BEY’e yakışır Beşiktaşlılar olmaya çalışıyoruz. Beşiktaşlılık sadece stada gidip maç izlemekle olmaz Beşiktaşlılık toplumsal olmaktır halk olmaktır bundan dolayı bizler Beşiktaş’a ‘HALKIN TAKIMI’ diyoruz. Biz Beşiktaşlılar bulunduğu topluma, çevresindeki insanlara ve ülkenin ihtiyaçlarına, acısıyla tatlısıyla geçen günlerine kulaklarımızı, gözlerimizi kapatamayan insanlarız. Herkes için artık Beşiktaş, Beşiktaşlılık, Çarşı bir teminat haline gelmiştir. Bugün de bunun bir göstergesini yaşıyoruz. Her toplumsal projede Beşiktaşlıları arıyor ülkemizin insanları Galatasaraylısı da Fenerbahçelisi de helal olsun şu Çarşı’ya kardeşim diyebilmekte. Biz de Zonguldakta Beşiktaş’a gönül vermiş arkadaşlarımızla 1903 Zonguldak Kartalları adında bir taraftar grubu kurduk ve her geçen gün farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Kimi zaman kan bağışı kampanyası, kimi zaman huzur evi ziyareti, kimi zaman okullarımıza kırtasiye yardımları ve bu yardımları gerçekleştirmemizi sağlayan Zonguldaktaki Beşiktaş’a gönül veren arkadaşlarımızı kutluyorum.

 

“ÖNCÜLÜK YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”

 

1903 Zonguldak Kartalları olarak “Ramazan kolisi yardımlarımızın bu yıl ikincisini gerçekleştirdik. Geçtiğimiz yıl 60 koli ile çıktığımız bu yolda Beşiktaşlı arkadaşlarımızın çabası ile 100 koliye ulaştık. Ramazan ayı paylaşma ve dayanışma ayıdır. Biz de bu bağlamda insanlara nasıl bir katkımız olabilir noktasında çalışırken bu kampanyayı başlattık. 1903 Zonguldak Kartalları gurubu olarak sosyal etkinlik ve faaliyetlerde öncülük yapmaya devam ediyoruz. Nerede sıkıntılı bir durum varsa biz orada olmaya çalışıyoruz. Allah destek veren herkesin hayırlarını kabul etsin, bu paylaşmış oldukları onların cennet sofralarında nimetler olsun.

 

“TEŞEKKÜR EDERİZ”

 

Biz 1903 Zonguldak Kartalları olarak her kesimden insana açığız. Beşiktaşlılık sadece İstanbul’a maça gidip takım desteklemek değildir. Beşiktaşlılık her türlü sosyal toplumsal olayın içinde var olmaktır. Ramazan Kolisi yardımında bizlere destek olan ve yardımlarını esirgemeyen Zonguldaklı vatandaşlarımızdan ve bu çalışmalarımıza destek veren Galatasaraylı, Fenerbahçeli, Trabzonsporlu arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz. Bizlere ulaşmak isteyen arkadaşlarımız http://www.zonguldakbjk.com ve https://www.facebook.com/Zonguldak1903 adlı sitelerden iletişime geçebilirler. Saygılarımızla..

1903 Zonguldak Kartalları

Bir Cevap Yazın